Dames B (promo 3)

Team

speler3.Ayco D'Hauwer
speler4.Lisa Christiaens
speler5.Iris Gijsbers
speler6.Marit Pletinck
speler7.Mirthe Beeckman
speler8.Enna Eyer
speler9.Mieke Merckx
speler10.Febe De Winter
speler11.Charlotte Alens
speler12.Morgan Lanssens
speler14.Marte De Backer
speler15.Sarah Van Kerckhove
trainerNele Merckx
begeleiderAnn De Backer
coachNele Merckx
scoutJoeri De Backer

Wedstrijden

za 18/09/2021 20:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Vc Lochristi-wachtebeke A
zo 26/09/2021 14:003 - 1Comp
Nidak Nieuwkerken B - Dames B (promo 3)
zo 03/10/2021 18:003 - 1Comp
Dames B (promo 3) - Jevo Maldegem
zo 10/10/2021 18:000 - 3Comp
Dynamo Zovoc Lievegem A - Dames B (promo 3)
zo 17/10/2021 18:003 - 2Comp
Dames B (promo 3) - Asterix Avo Beveren C
za 23/10/2021 20:303 - 2Comp
Vc Lochristi-wachtebeke A - Dames B (promo 3)
zo 31/10/2021 15:003 - 1Comp
Avanti Aalter B - Dames B (promo 3)
zo 14/11/2021 18:003 - 1Comp
Dames Vc Eksaarde A - Dames B (promo 3)
za 20/11/2021 16:302 - 3Comp
Ass'nee Assenede - Dames B (promo 3)
za 22/01/2022 20:000 - 3Comp
Jevo Maldegem - Dames B (promo 3)
zo 13/02/2022 18:303 - 0Comp
Asterix Avo Beveren C - Dames B (promo 3)
za 19/02/2022 20:003 - 1Comp
Dames B (promo 3) - Nidak Nieuwkerken B
za 26/02/2022 20:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Dames Vc Eksaarde A
za 12/03/2022 20:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Avanti Aalter B
za 19/03/2022 20:300 - 3Comp
Vc Belvoc Belsele A - Dames B (promo 3)
za 09/04/2022 20:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Vc Belvoc Belsele A
ma 18/04/2022 18:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Dynamo Zovoc Lievegem A
zo 24/04/2022 18:003 - 0Comp
Dames B (promo 3) - Ass'nee Assenede
za 10/09/2022 20:000 - 0Beker PD
Dynamo Zovoc Lievegem A (3) - Dames B (promo 3)

Wedstrijden

za 18/09/2021 20:00Dames B (promo 3) - Vc Lochristi-wachtebeke A3 - 0Comp
zo 26/09/2021 14:00Nidak Nieuwkerken B - Dames B (promo 3)3 - 1Comp
zo 03/10/2021 18:00Dames B (promo 3) - Jevo Maldegem3 - 1Comp
zo 10/10/2021 18:00Dynamo Zovoc Lievegem A - Dames B (promo 3)0 - 3Comp
zo 17/10/2021 18:00Dames B (promo 3) - Asterix Avo Beveren C3 - 2Comp
za 23/10/2021 20:30Vc Lochristi-wachtebeke A - Dames B (promo 3)3 - 2Comp
zo 31/10/2021 15:00Avanti Aalter B - Dames B (promo 3)3 - 1Comp
zo 14/11/2021 18:00Dames Vc Eksaarde A - Dames B (promo 3)3 - 1Comp
za 20/11/2021 16:30Ass'nee Assenede - Dames B (promo 3)2 - 3Comp
za 22/01/2022 20:00Jevo Maldegem - Dames B (promo 3)0 - 3Comp
zo 13/02/2022 18:30Asterix Avo Beveren C - Dames B (promo 3)3 - 0Comp
za 19/02/2022 20:00Dames B (promo 3) - Nidak Nieuwkerken B3 - 1Comp
za 26/02/2022 20:00Dames B (promo 3) - Dames Vc Eksaarde A3 - 0Comp
za 12/03/2022 20:00Dames B (promo 3) - Avanti Aalter B3 - 0Comp
za 19/03/2022 20:30Vc Belvoc Belsele A - Dames B (promo 3)0 - 3Comp
za 09/04/2022 20:00Dames B (promo 3) - Vc Belvoc Belsele A3 - 0Comp
ma 18/04/2022 18:00Dames B (promo 3) - Dynamo Zovoc Lievegem A3 - 0Comp
zo 24/04/2022 18:00Dames B (promo 3) - Ass'nee Assenede3 - 0Comp
za 10/09/2022 20:00Dynamo Zovoc Lievegem A (3) - Dames B (promo 3)0 - 0Beker PD

Klassement

WPt
1.Nidak Nieuwkerken B1843
2.Dames Vc Eksaarde A1839
3.Dames B (promo 3)1838
3.Avanti Aalter B1838
5.Asterix Avo Beveren C1836
6.Vc Lochristi-wachtebeke A1831
7.Vc Belvoc Belsele A1817
8.Jevo Maldegem1815
9.Dynamo Zovoc Lievegem A1811
10.Ass'nee Assenede182

Klassement

W3P2P1P0PSWSVPtFF
1.Nidak Nieuwkerken B1814013461943
2.Dames Vc Eksaarde A1813005432139
3.Dames B (promo 3)1811214442138
3.Avanti Aalter B1810323442838
5.Asterix Avo Beveren C189333442836
6.Vc Lochristi-wachtebeke A189207362831
7.Vc Belvoc Belsele A1842111234117
8.Jevo Maldegem1840311234215
9.Dynamo Zovoc Lievegem A1831014174411
10.Ass'nee Assenede18002166542

Trainingen

Op maandag om 20:00 (duur: 2 uur) in B3
Op donderdag om 19:00 (duur: 2 uur) in B3