Heren A (promo 1)

Team

speler1.Aaron Maes
speler2.Jonas Symoens
speler3.Lars Moerman
speler5.Sander Deruyck
speler8.Brecht D'heer
speler10.Nathan Maes
speler11.Shepren BecquƩ
speler12.Thomas Roosen
speler13.Thomas De Brauwer
speler14.Stef Use
speler15.Xandres Maes
speler16.Jeroen Vandenabbeele
speler17.Peter Strobbe
speler18.Gilles De Vuyst
trainerFrank Vanhove
coachFrank Vanhove
scoutVanessa De Pauw
terreinafgevaardigdeToon De Kimpe

Wedstrijden

za 18/09/2021 20:303 - 0Comp
Heren A (promo 1) - Vc Delhaize Lede A
za 25/09/2021 20:301 - 3Comp
Vamos Stekene-st-gillis Ws B - Heren A (promo 1)
za 02/10/2021 20:303 - 0Comp
Heren A (promo 1) - D'hondt Volley Oudenaarde B
za 16/10/2021 20:303 - 2Comp
Heren A (promo 1) - Caruur Volley Gent B
za 23/10/2021 20:301 - 3Comp
Vc Panda's Lokeren A - Heren A (promo 1)
zo 31/10/2021 18:002 - 3VL Beker H
Heren A (promo 1) - Olva Brugge A - N3
za 06/11/2021 19:000 - 3Beker PH
Vc Lochristi-wachtebeke (3) - Heren A (promo 1)
za 13/11/2021 20:302 - 3Comp
Ssj Hemelveerdegem A - Heren A (promo 1)
za 27/11/2021 20:303 - 1Comp
Heren A (promo 1) - Bmv Beveren Melsele A
zo 05/12/2021 18:003 - 2Comp
Heren A (promo 1) - Vamos Stekene-st-gillis Ws B
za 18/12/2021 20:302 - 3Beker PH
Heren A (promo 1) - Vc Panda's Lokeren A (1)
zo 19/12/2021 19:003 - 2Beker TW
Dakw. De Vos Denderhoutem A (n3) - Heren A (promo 1)
za 29/01/2022 20:303 - 1Comp
Heren A (promo 1) - Vc Panda's Lokeren A
za 12/02/2022 20:303 - 0Comp
Bmv Beveren Melsele A - Heren A (promo 1)
zo 20/02/2022 18:003 - 1Comp
Caruur Volley Gent B - Heren A (promo 1)
za 26/02/2022 16:303 - 1Comp
D'hondt Volley Oudenaarde B - Heren A (promo 1)
za 05/03/2022 19:300 - 3Comp
Vc Spectrum Moerbeke-waas - Heren A (promo 1)
za 12/03/2022 20:303 - 1Comp
Heren A (promo 1) - Ssj Hemelveerdegem A
za 19/03/2022 20:303 - 0Comp
Heren A (promo 1) - Vc Spectrum Moerbeke-waas
zo 24/04/2022 18:000 - 3Comp
Vc Delhaize Lede A - Heren A (promo 1)

Wedstrijden

za 18/09/2021 20:30Heren A (promo 1) - Vc Delhaize Lede A3 - 0Comp
za 25/09/2021 20:30Vamos Stekene-st-gillis Ws B - Heren A (promo 1)1 - 3Comp
za 02/10/2021 20:30Heren A (promo 1) - D'hondt Volley Oudenaarde B3 - 0Comp
za 16/10/2021 20:30Heren A (promo 1) - Caruur Volley Gent B3 - 2Comp
za 23/10/2021 20:30Vc Panda's Lokeren A - Heren A (promo 1)1 - 3Comp
zo 31/10/2021 18:00Heren A (promo 1) - Olva Brugge A - N32 - 3VL Beker H
za 06/11/2021 19:00Vc Lochristi-wachtebeke (3) - Heren A (promo 1)0 - 3Beker PH
za 13/11/2021 20:30Ssj Hemelveerdegem A - Heren A (promo 1)2 - 3Comp
za 27/11/2021 20:30Heren A (promo 1) - Bmv Beveren Melsele A3 - 1Comp
zo 05/12/2021 18:00Heren A (promo 1) - Vamos Stekene-st-gillis Ws B3 - 2Comp
za 18/12/2021 20:30Heren A (promo 1) - Vc Panda's Lokeren A (1)2 - 3Beker PH
zo 19/12/2021 19:00Dakw. De Vos Denderhoutem A (n3) - Heren A (promo 1)3 - 2Beker TW
za 29/01/2022 20:30Heren A (promo 1) - Vc Panda's Lokeren A3 - 1Comp
za 12/02/2022 20:30Bmv Beveren Melsele A - Heren A (promo 1)3 - 0Comp
zo 20/02/2022 18:00Caruur Volley Gent B - Heren A (promo 1)3 - 1Comp
za 26/02/2022 16:30D'hondt Volley Oudenaarde B - Heren A (promo 1)3 - 1Comp
za 05/03/2022 19:30Vc Spectrum Moerbeke-waas - Heren A (promo 1)0 - 3Comp
za 12/03/2022 20:30Heren A (promo 1) - Ssj Hemelveerdegem A3 - 1Comp
za 19/03/2022 20:30Heren A (promo 1) - Vc Spectrum Moerbeke-waas3 - 0Comp
zo 24/04/2022 18:00Vc Delhaize Lede A - Heren A (promo 1)0 - 3Comp

Klassement

WPt
1.Caruur Volley Gent B1637
2.Heren A (promo 1)1636
3.D'hondt Volley Oudenaarde B1634
4.Ssj Hemelveerdegem A1627
5.Bmv Beveren Melsele A1623
6.Vc Delhaize Lede A1622
7.Vc Panda's Lokeren A1615
8.Vc Spectrum Moerbeke-waas1611
8.Vamos Stekene-st-gillis Ws B1611

Klassement

W3P2P1P0PSWSVPtFF
1.Caruur Volley Gent B1610312421837
2.Heren A (promo 1)1610303412036
3.D'hondt Volley Oudenaarde B169232402534
4.Ssj Hemelveerdegem A167225352727
5.Bmv Beveren Melsele A167108293123
6.Vc Delhaize Lede A165236293422
7.Vc Panda's Lokeren A164039233815
8.Vc Spectrum Moerbeke-waas1622111184011
8.Vamos Stekene-st-gillis Ws B1630211174111

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2 uur) in Z2
Op donderdag om 20:00 (duur: 2 uur) in Z2