Heren B (promo 3)

Team

speler1.Rune Ost
speler2.Mathias Vanwynsberghe
speler3.Kean De Picker
speler4.David Lammens
speler5.Thijs Van Acker
speler6.Thijs Galmart
speler7.Siebe De Celle
speler12.Lucas Van Acker
speler13.Mauri Tackaert
speler14.Michaƫl Kint
speler15.Axel Moerman
speler16.Simon Ollevier
speler17.Xim De Waegemaeker
trainerMorgan Lanssens
trainerFranky De Waegemaeker
begeleiderLieve De Kuyper
coachMorgan Lanssens
coachFranky De Waegemaeker
terreinafgevaardigdeAlain Ollevier

Wedstrijden

za 02/10/2021 16:003 - 0Comp
Heren B (promo 3) - Caruur Volley Gent C
za 16/10/2021 16:003 - 1Comp
Heren B (promo 3) - Vc Lochristi-wachtebeke
zo 24/10/2021 18:000 - 3Comp
Dakw. De Vos Denderhoutem B - Heren B (promo 3)
zo 31/10/2021 16:303 - 1Comp
Ssj Hemelveerdegem B - Heren B (promo 3)
za 13/11/2021 16:003 - 1Comp
Heren B (promo 3) - Bmv Beveren Melsele B
zo 21/11/2021 18:003 - 0Comp
Heren B (promo 3) - Vamos Stekene-st-gillis-ws C
za 27/11/2021 16:003 - 0Comp
Heren B (promo 3) - Vc Belvoc Belsele
za 04/12/2021 20:000 - 3Comp
Heren B (promo 3) - Vc Kuros Zulte
zo 09/01/2022 18:000 - 3Comp
Caruur Volley Gent C - Heren B (promo 3)
za 15/01/2022 16:003 - 1Comp
Heren B (promo 3) - Dakw. De Vos Denderhoutem B
zo 06/02/2022 18:003 - 1Comp
Griffoenen Steenhuize - Heren B (promo 3)
za 12/02/2022 20:303 - 2Comp
Vc Lochristi-wachtebeke - Heren B (promo 3)
za 26/02/2022 20:303 - 1Comp
Bmv Beveren Melsele B - Heren B (promo 3)
za 12/03/2022 16:000 - 3Comp
Heren B (promo 3) - Griffoenen Steenhuize
za 19/03/2022 16:001 - 3Comp
Heren B (promo 3) - Ssj Hemelveerdegem B
za 02/04/2022 16:000 - 3Comp
Vamos Stekene-st-gillis-ws C - Heren B (promo 3)
za 09/04/2022 20:303 - 1Comp
Vc Belvoc Belsele - Heren B (promo 3)
za 23/04/2022 19:301 - 3Comp
Vc Kuros Zulte - Heren B (promo 3)

Wedstrijden

za 02/10/2021 16:00Heren B (promo 3) - Caruur Volley Gent C3 - 0Comp
za 16/10/2021 16:00Heren B (promo 3) - Vc Lochristi-wachtebeke3 - 1Comp
zo 24/10/2021 18:00Dakw. De Vos Denderhoutem B - Heren B (promo 3)0 - 3Comp
zo 31/10/2021 16:30Ssj Hemelveerdegem B - Heren B (promo 3)3 - 1Comp
za 13/11/2021 16:00Heren B (promo 3) - Bmv Beveren Melsele B3 - 1Comp
zo 21/11/2021 18:00Heren B (promo 3) - Vamos Stekene-st-gillis-ws C3 - 0Comp
za 27/11/2021 16:00Heren B (promo 3) - Vc Belvoc Belsele3 - 0Comp
za 04/12/2021 20:00Heren B (promo 3) - Vc Kuros Zulte0 - 3Comp
zo 09/01/2022 18:00Caruur Volley Gent C - Heren B (promo 3)0 - 3Comp
za 15/01/2022 16:00Heren B (promo 3) - Dakw. De Vos Denderhoutem B3 - 1Comp
zo 06/02/2022 18:00Griffoenen Steenhuize - Heren B (promo 3)3 - 1Comp
za 12/02/2022 20:30Vc Lochristi-wachtebeke - Heren B (promo 3)3 - 2Comp
za 26/02/2022 20:30Bmv Beveren Melsele B - Heren B (promo 3)3 - 1Comp
za 12/03/2022 16:00Heren B (promo 3) - Griffoenen Steenhuize0 - 3Comp
za 19/03/2022 16:00Heren B (promo 3) - Ssj Hemelveerdegem B1 - 3Comp
za 02/04/2022 16:00Vamos Stekene-st-gillis-ws C - Heren B (promo 3)0 - 3Comp
za 09/04/2022 20:30Vc Belvoc Belsele - Heren B (promo 3)3 - 1Comp
za 23/04/2022 19:30Vc Kuros Zulte - Heren B (promo 3)1 - 3Comp

Klassement

WPt
1.Ssj Hemelveerdegem B1850
2.Griffoenen Steenhuize1841
3.Heren B (promo 3)1831
4.Bmv Beveren Melsele B1828
5.Vc Belvoc Belsele1827
6.Vc Lochristi-wachtebeke1822
7.Vc Kuros Zulte1820
8.Dakw. De Vos Denderhoutem B1819
9.Caruur Volley Gent C1817
10.Vamos Stekene-st-gillis-ws C1813

Klassement

W3P2P1P0PSWSVPtFF
1.Ssj Hemelveerdegem B1816020521450
2.Griffoenen Steenhuize1813023452141
3.Heren B (promo 3)1810017372831
4.Bmv Beveren Melsele B187236383428
5.Vc Belvoc Belsele187227343727
6.Vc Lochristi-wachtebeke185319324122
7.Vc Kuros Zulte18530103137201
8.Dakw. De Vos Denderhoutem B1851210274219
9.Caruur Volley Gent C18600122341171
10.Vamos Stekene-st-gillis-ws C1823112234713

Trainingen

Op maandag om 20:00 (duur: 2 uur) in Z2
Op woensdag om 20:00 (duur: 2 uur) in B3