Bestuur

Binnen de Raad van Bestuur worden de sportieve, structurele en financiƫle domeinen van onze club besproken. Dit betreft onder meer het opstellen van een begroting, het goedkeuren van nieuwe (trainers-)aanstellingen, het goedkeuren van de jeugdindeling, het indelen van onze seniorenploegen, het evalueren en bijsturen van activiteiten, het afsluiten van grote sponsorcontracten, enz. Tevens dragen zij de eindverantwoordelijkheid van de club.

Voorzitter
Stijn Van Kerckhove – stijn@jtvdero.be – 0473/34.20.21

Ondervoorzitter
Paul De Vos – paul@jtvdero.be – 0478/83.46.28

Secretariaat
Gunter Christiaens – gunter@jtvdero.be – 0470/84.41.06
Mieke Merckx – mieke@jtvdero.be – 0479/43.26.45

Financiƫle cel
Patrik Van Cauter – patrik@jtvdero.be – 0475/48.60.83
Violetta De Geest – violetta@jtvdero.be – 0475/83.24.36

Sportief verantwoordelijke
Morgan Lanssens – morgan@jtvdero.be – 0472/91.53.47

Verantwoordelijke Communicatie & PR
Mathias Vanwynsberghe – mathias@jtvdero.be – 0479/62.04.60

Verantwoordelijke evenementen
Mieke Merckx – mieke@jtvdero.be – 0479/43.26.45
Marijke Van Zeebroeck – marijke@jtvdero.be – 0490/66.90.43

Adviserende leden
Johan Symoens – johan@jtvdero.be – 0475/97.35.04

Algemeen contact
info@jtvdero.be